_

O husacine v Slovenskom Grobe

_

Obec Slovenský Grob sa nachádza pod úpätim Malých Karpát, v blízkosti hl.mesta Bratislavy. Dedinka je známa široko ďaleko, dokonca i za hranicami našej krajiny. Vyslovite toto meno a hned sa vám vybavia do chrumkava upečené husi, lokše, chutné vínko a burčiak. Ludia sa sem celé stáročia schádzajú, aby si mohli pochutnať na tejto gurmánskej lahôdke.

 

Ochutnajte chrumkavú husacinu priamo z pece. Húsky pečieme v peci od roku 1989 a túto zmenu ocenili aj naši starí zákazníci, neporovnateľne lepšie chutí húska pečená v peci. Príďte ochutnať aj vy.

 

Obec leží dva kilometre od mestečka Pezinok na rovine vedľa Malých Karpát. Slovenský Grob je známy chovom a predajom husí a kačíc a najmä usporiadavaním husacích hodov vo viacerých známych miestnych reštauračných zariadeniach. Znalci husaciny a dobrého vína chodia za pečenými husami každoročne. K husacine sa podávajú lokše, burčiak a malokarpatské vína. (zo stránky www.slovensky-grob.sk).

O nás

V našej rodine sa pečeniu husí venuje už tretia generácia. Húsky pre Vás pečieme podľa starých receptov v peci na drevo, vďaka čomu sú húsky chrumkavé, do zlata upečené a vynikajúco chutia. Dovoľujeme si Vás pozvať k nám na tradične husacie hody so všetkým, čo k tomu patrí. Chrumkavá a šťavnatá husacina, vynikajúce lokše, lahodná pečienka rozplývajúca sa na jazyku a samozrejme skvelé vínka z malokarpatskej oblasti. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Rodina Krajčovičová

Chrumkavá husacina

Príďte ochutnať chrumkavú husacinu, ktorú pre Vás pečieme v tradičnej peci na drevo, jej výnimočná chuť je nezameniteľná. Veľkosť našej pece nám umožňuje pre Vás upiecť aj väčšie množstvo naraz, ktoré sa hodí pri rodinných, či firemných akciách…

Rozvoz jedál

Chcete si urobiť husacie hody doma alebo u Vás vo firme? Zavolajte, objednajte, všetko pre Vás nachystáme, dovezieme. Dovoz v rámci Bratislavy a okolia pri objednávke nad 150€ je ZDARMA.

Kapacita prevádzky

Kapacita osôb v našej reštaurácie je 60+25+12 miest (salónik). Možnosť parkovania vo dvore!